Secesní busta dívky
porcelán, pestře malovaný, Riessner & Stellmacher, Amphora, Trnovany - Teplice, červená tištěná značka, číslo modelu 1026, kolem 1900, výška 45 cm, lehce restaurovaná horní zlacené zakončení (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Secesní busta dívky
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |